Raket Reklam Baskı

Hemen herkes, metro hatlarının bitmek bilmeyen merdivenlerini inip – çıkarken ya da uzun otobüs / metrobüs yolculuklarında gözlerinin duvarlarda asılı duran reklam panolarına takıldığına dikkat etmiştir. Özellikle otobüs / metrobüs gibi dar mekanlarda veya alışveriş merkezi, metro istasyonu, toplu taşıma merkezi hatta havaalanı gibi insan akışının çok yoğun olduğu yerlerde oldukça iyi sonuçlar veren raket baskı ve reklam pano baskı uygulamaları, online matbaanın pratikliği ve organize matbaacılığın tüm donanımlarını bünyesinde bulunduran dijital baskı atölyesi sayesinde, tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Markanızın ismini duyurmak ya da yeni başlattığınız bir kampanya / ürünün çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, raket – reklam pano kiralamak, sizin için son derece uygun bir reklam yatırımıdır. Pano içerisine koyacağınız raket kağıdı baskılarınızı dijital reklam atölyesi ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz.

Raket Reklam Baskı Fiyatları

Raket Baskı fiyatları ile ilgili bizlere ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Ya da numaranızı bırakın biz sizi arayalım.