Mesh Baskı

Dökme ve lamine olarak 2 farklı uygulaması olan bu baskı çeşidi üzerinde deliklerin olduğu brandalara baskının yapılması ile elde edilmektedir. Özellikle dijital baskılarda yüz güldüren sonuçlar vermekte olan mesh baskının üzerinde yer alan delikler, hava çeşitliliği konusunda da tüketicilere yardımcı olmaktadır. Bilindiği üzere Türkiye coğrafi konumundan ötürü iklim çeşitliliği ve dolayısı ile birbirinden farlı hava şartlarına sahiptir. Edinmiş olduğunuz reklamların dayanıksız olmasını istemiyor iseniz mesh baskı sizlere bu anlamda en iyi hizmeti sunacak reklam çeşitleri arasında sayılmaktadır.

Mesh baskı ile binalarınızı komple kapatabilmeniz de ayrıca mümkündür. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği olduğundan dolayı binaya zarar verme riski de olmamaktadır.

Geniş camlara sahip olduğunuz bir mekan var ise bu camlardan en iyi verimi alabilmek için mesh baskılarınızı burada sergileyebilirsiniz. Sizlerde hem mesh baskı ile alakalı aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmek hem de bu türde alanında en iyi hizmeti sunan bir ekipten destek almak istiyor iseniz sitemizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Mesh Baskı Fiyatları

Mesh Baskı fiyatları ile ilgili bizlere ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Ya da numaranızı bırakın biz sizi arayalım.