Megaboard Baskı

Etkileyiciliği yüksek olan bu sistem reklam ve tabela sistemlerinde kullanılmaktadır. Yoğun trafik akışı ve günlük yaşantının yoğun olarak kullanıldığı alanlarda daha fazla tercih edilen bu sistem her an her dakika insanları etkilemekte olup her anlamda tercih edilmenizi arttırmaktadır. Açık mekânlarda kullanılan bu sistemler yüksek ışıklandırma sistemleri ile donatılmış olup gece gündüz renkli görüntülere bürünmektedir. Bu anlamda çoğu firmanın şirket sahibinin ve çoğu iş alanında tabela ve reklam sistemi amacı ile kullanılmaktadır. Şehir girişlerinde trafiğin yoğun akışlarında ve merkezi ortamlarda insanların günlük yaşantılarında dikkatlerini çeken bu tabela sistemlerinin kullanımı son derece artmaktadır.

Büyük dizayn özellikleri ile mesajların kitlelere rahat bir biçimde ulaşmasını sağlayan mega boardların İç aydınlatma sistemleri bulunmaktadır. Bu özellikleri vasıtası ile gece son derece net bir biçimde izlenilirlik olanağı sağlamaktadır.Çevre ile uyumluluk gösteren büyük dizaynları vasıtası ile çarpıcıliği yüksek olan mega boardlar şehrin merkezi noktalarında yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlere konumlandırılarak ulaşılmak istenen hedef kitleye basit ve etkili bir biçimde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Son yılların en fazla tercih edilen reklam sistemlerinden biri olan mega board sistemi hizmeti sitemizde verilmektedir. Bu anlamda sitemiz tamamıyla işin ehli kişilerce hizmet vermektedir. Bu anlamda eğitimli çalışanlarımız tarafından alacağınız bu tabela sisteminden son derece memnun kalacağınıza eminiz. Herhangi bir problem ile karşılaşıldığında sitemiz sizlere gerekli hizmeti vermektedir. Sizlerin tanınmasında ve markalaşmasında çok önemli olan bu sistemlerin sizler tarafından kullanılması sizlere üstünlük sağlamaktadır. Dijital baskı atölyesinde çoğu reklam ve tabela sistemi bulunmakla birlikte firmamız bu sistemleri sizlere makul fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Megaboard Baskı Fiyatları

Megaboard Baskı fiyatları ile ilgili bizlere ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Ya da numaranızı bırakın biz sizi arayalım.