Dans Pisti

Muhteşem ve avantajlı fiyatlar ile dans pisti uygulamasını Dijital Baskı Hizmetleri olarak sizlere sunuyoruz.

Dans Pisti baştan sona tasarımını firmamız üstleniyor ve baskı kalitesi oldukça iyi olan vinil baskı yaparak montaj uygulamasına kadar firmasız sizlere dans pisti uygulamasını sağlıyor.

Whatsapp ile Hızlı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamızın Sağladığı Dans Pisti Uygulamaları

Sınırsız Renk ve Desen Çeşitleriyle Dans Pistleri

Dans Pisti Kaplama Nedir?

Pist kaplama, düğün salonlarında, çeşitli eğlence alanlarında veya dans merkezlerinde dans edilecek yerin istenilen tasarımlarda kaplanmasıdır. Konuklarınızın dans ettikleri alanı kendi zevkinize göre organize ederek güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Dans pisti tercihlerinizde size sayısız seçenek sunuyoruz.

Siz Hayal Edin!
Pist kaplama tamamen hayal gücüne dayanıyor. Düğünde gelin ve damadın isimlerini yazıp çeşitli desenlerle kullanabilirsiniz. Kaplama tamamen sizin zevkinize olarak yapılır. Bu baskı yöntemi, diğer baskılardan farklı olarak yere montajlanır. Hem iç hem de dış mekânlarınızı kaplayabilirsiniz.

İstediğiniz tüm ölçülerde ve istediğiniz ebatta, tamamen kendi zevkinize göre renklendirebileceğiniz dans pistleri hazırlıyoruz. Pist kaplamalarımızın yazı ve tasarımları uzman grafikerlerimiz tarafından özenle hazırlanıyor, tercihlerinize uygun bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Düğün, kına, nişan, doğum günü ve diğer kutlamalarınızda konuklarınızın dans edip eğlenebileceği dans pistinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kendinize özgü görsel veya tasarım ile süsleyebilirsiniz.

Dans Pisti Kaplamalarımızı Nasıl Hazırlıyoruz?

Siz kaplamaya karar verdikten ve satın aldıktan sonra nasıl bir dans pisti istediğinizi öğreniyoruz. Çalışmalarımıza başlamadan önce istediğiniz tasarımdan emin oluyoruz. Grafikerlerimize tasarımı veriyor ve kişisel tercihinize uygun olarak hazırlıyoruz. Daha sonraki aşamada ürünlerde yazı ve tasarım değişiklikleriniz varsa düzenliyoruz.

Uzman Tasarım Ekibimiz
Tasarım ekibimiz, belirleyeceğiniz yazılar, desenler ve ölçüler ile size özel tasarım çalışmalarına başlayıp özenle hazırlıyorlar. Size özel hazırlanmış olan ürünü basmadan önce size ulaşıyor ve baskı görseli için sizden son teyidi alıyoruz. Onayınız sonrasında ürünleriniz baskı aşamasına geçiyor.

Baskı Kalitesi
Ürünlerimizin tümü, Avrupa 1. sınıf branda üzerine baskılanıyor. Seçtiğiniz renk ve tasarım, tam olarak istediğiniz ölçülerde, en kaliteli şekilde size sunuluyor. Dans pisti kaplamamızla özel günlerinizi, kendinize özgü görsel, yazı veya tasarım ile süsleyebileceğiniz bir hizmettir.

Kullanım Alanı
Düğün salonlarında gelin ve damada özel kaplamalar yaptırmak ister misiniz? İsimlerinizi, dans pisti üzerine Avrupa vinil branda malzemesi kullanarak basıyoruz. Osb ya da direkt olarak zemine kolaylıkla montaj yapılabiliyor. Organizasyonlarınızı daha şık ve eğlenceli hâle getirmek için firmamız ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Nasıl Uygulanıyor?
Ürünün organizasyonunun olacağı salonun zeminine göndereceğimiz yapıştırıcı malzeme ile birlikte basılabiliyor. Tercihiniz doğrultusunda zımba ile de monte ettirebilirsiniz.

Unutulmaz Anlarınızın Bir Parçası
Evliliğinizin ilk adımında tasarım ve planladığınız konseptler ile bire bir örtüşen şekilde kaplamalar hazırlıyoruz. Tamamen size özel tasarlanarak titizlikle üretilmektedirler. Kına ve nişan yer kaplamalarınızı en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.